Koszty wysyłki

Całkowite koszty dostawy towaru to suma kosztów transportu, opakowania i logistycznych oraz opłaty za wybraną formę płatności.

Ceny dostaw oraz rodzaj przesyłki uzależnione są od wymiarów oraz wagi towaru. Po umieszczeniu towaru w koszyku wyświetlą się również całkowite koszty dostawy.

Towary (paczki do 30kg) dostarcza firma kurierska ,w dni robocze do godziny 18.00. Wysyłka towaru zostanie potwierdzona drogą mailową. 

UWAGA!

Odbiór towaru od kuriera musi być poprzedzony gruntownym sprawdzeniem, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. W przypadku stwierdzenia szkód transportowych konieczne jest spisanie w obecności kuriera protokołu reklamacyjnego.

Daty odbioru przesyłki, zgłoszenia szkody oraz spisania raportu muszą być identyczne.  W przypadkach, kiedy protokół szkody będzie spisany niepoprawnie, daty będą rozbieżne, protokół będzie niekompletny itp. firma FLASHCOM SP.Z O.O. S.K.A. nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie

i reklamację w firmie transportowej. Jeśli protokół szkody zostanie spisany prawidłowo, reklamację w imieniu klienta składa FLASHCOM SP.Z O.O. SP.J.

Czas dostawy

W przypadku dostępności w magazynie, czas dostawy zamówionego produktu wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Terminy dostawy towarów są często ustalane przez kuriera telefonicznie, firma kurierska zastrzega sobie jednak, że nie jest to jej obowiązkiem. 

Formy płatności

Proponujemy następujące formy płatności:

1.Przelew

  • brak dodatkowej opłaty za tę formę płatności
  • towar zostaje wysłany po zaksięgowaniu wymaganej kwoty

Nasze konto bankowe:

BRE BANK S.A.
posiadacz konta: FLASHCOM SP.Z O.O.
NR.KONTA: 20 1140 2017 0000 4502 1257 5611

FLASHCOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
UL. MARIANA LANGIEWICZA 22
32-010 GOSZCZA

2.PAYU - Płacę od razu

  • brak dodatkowej opłaty za tę formę płatności
  • towar zostaje wysłany po zaksięgowaniu wymaganej kwoty

3. Pobranie (płatność przy odbiorze u kuriera)

  • dodatkowa opłata w wysokości 15,00 zł
  • forma płatności możliwa tylko dla zamówień o wartości nieprzekraczającej 5 000 w przypadku firmy kurierskiej

4.Leasing

Leasing się opłaca. Jest atrakcyjną alternatywą dla zakupu za gotówkę, pozwala utrzymać płynność przedsiębiorstwa, być innowacyjnym oraz wprowadzać czołowe rozwiązania technologiczne. 
Przy współpracy z naszym partnerem GRENKELEASING Sp. z o.o., umożliwiamy leasing dla przedmiotów IT już od wartości zakupu 1 500 zł netto. Pozostałe przedmioty od 3 000 zł netto.
Jakie korzyści daje leasing?

  • Pozwala utrzymać płynność. Leasing chroni kapitał i umacnia kondycję finansową firmy.
  • Zapewnia bezpieczeństwo planowania. Stałe raty leasingowe są łatwe do przewidzenia. 
  • Umożliwia większe inwestycje, które mogą być wykonane już na wcześniejszym etapie. Niskie raty zamiast wysokich cen zakupu.
  • Pomaga utrzymać elastyczność firmy, chroni kapitał własny i umacnia kondycję finansową wobec banku. Korzystanie z nowej technologii, jednocześnie poprawia wypłacalność firmy, wynik w bilansie oraz rating.
GRENKELEASING.

Chcecie dowiedzieć się więcej o leasingu. Zapraszamy na stronę naszego partnera GRENKE (link pod słowem GRENKE: http://www.grenkeleasing.pl/pl.html).
Kontakt:
Jeśli macie dodatkowe pytania, GRENKE jest zawsze do dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8.00 – 18.00, Tel.: +48 61 872 37 00, Fax: +48 61 872 37 40, e-mail: service@grenke.pl, www.grenke.pl, GRENKELEASING Sp. z o.o., ul. Abpa A. Baraniaka 88D, 61-131 Poznań.