DRUKARKA FISKALNA NOVITUS HD ONLINE

Nowy produkt

Wysyłka w 24H

4 303,77 zł Zawiera podatek

Więcej informacji

Drukarka Novitus HD online to urządzenie skonstruowane ze sprawdzonych solidnych komponentów, używanych do produkcji najbardziej niezawodnych drukarek japońskiej firmy CITIZEN. Wersja online drukarki HD to zbiór sprawdzonej technologii z poprzednich modeli połączony z najnowocześniejszymi standardami na rynku drukarek fiskalnych.

HD online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną.  Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł szyfrujący TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie

Wysokiej jakości wyświetlacz
Drukarka Novitus HD Online to urządzenie z kolorowym wyświetlaczem pozwalającym wyświetlać komunikaty oraz grafikę w trybie High Color. Duży, 4,3” kolorowy wyświetlacz zwróci uwagę każdego kupującego i uatrakcyjni wnętrze sklepu czy stanowiska sprzedaży. Wyświetla on bardzo czytelnie wszelkie komunikaty i menu drukarki oraz dowolne animowane reklamy w prosty sposób przygotowywane i programowane przez właściciela. Drukarka ma aż 100MB wewnętrznej pamięci zarezerwowanej dla klipów graficznych, które mogą być wyzwalane z zewnętrznego programu komputerowego lub poprzez wbudowany, programowany przez użytkownika harmonogram.

Precyzja wydruku
Drukarka Novitus HD Online została wyposażona w niezawodny, trwały i szybki mechanizm drukujący japońskiej firmy Citizen. Technologia tego mechanizmu pozwala na druk nie tylko paragonów, ale i również faktur VAT. Wydruki mogą być  realizowane na papierze o szerokości 57 lub 80 mm za pomocą kilku rodzajów czcionek. Wydruk paragonu zawierającego 100 pozycji odbywa się w czasie 5,5 sekundy, a maksymalna ilość towarów na jednym paragonie to 255. Paragon jest odcinany za pomocą profesjonalnego obcinacza papieru montowanego w drukarce w standardzie.

Uniwersalna komunikacja
Drukarka Novitus HD Online posiada uniwersalne złącza dla wygody użytkownika. Do systemu komputerowego drukarka może być podłączona poprzez dowolne z tradycyjnych czy nowoczesnych złącz komunikacyjnych: jednego z dwóch RS232, dwukanałowego złącza USB lub połączenia LAN. Tunelowanie transmisji pomiędzy portami drukarki pozwala na podłączanie do niej urządzeń zewnętrznych, jak np. wagi czy terminala płatniczego. Komunikacja z PC odbywa się poprzez najbardziej popularne protokoły komunikacyjne na polskim rynku, zgodne z wszystkimi poprzednimi modelami drukarek Novitus oraz przez nowy, niezwykle czytelny protokół NOVITUS XML występujący w polsko- i angielskojęzycznej wersji.

SpecyfikacjaModel
Liczba towarów1 000 000
Liczba stawek VAT7
Liczba grup towarowych
bez ograniczeń, zależna od programu magazynowego
Liczba kasjerów
bez ograniczeń, zależna od programu magazynowego
Rabaty, Narzuty
tak, do pozycji i do całego paragonu
Nazwa towaru60 znaków + 3 linie opisu towaru
Nośnik kopii elektronicznej
karta Novitus SD
Mechanizm drukującytermiczny, jednostacyjny, typu "clamshell", typ CITIZEN CT-S601
Szerokość papieru57 mm lub 80 mm. Długość rolki do 100 mb
Klawiatura
switchowa, 8 klawiszy + wyłącznik zasilania
Wyświetlacz klientawspólny z wyświetlaczem kasjera, TFT 4,3”, 480 x 272 piksele, High Color, obrotowy
Złącza komunikacyjne
2 x RS232, 1 x USB (dwukanałowe), 1 x LAN (Ethernet)
Zasilanie
zasilacz zewnętrzny 230 V / 24V, 2.1 A
zasilanie awaryjne: wbudowany akumulator LiFePO4, 14V, 1.4Ah
Współpraca z urządzeniamikomputer, laptop, monitor wydruku, monitoring, system nadzoru itp.
Sterowanie szufladą
tak, 6 - 24V
Wymiary, waga
178 x 350 x 190 mm, 4 kg

 

 

Novitus HD E

 

Novitus HD E

Produkty Powiązane