DRUKARKA FISKALNA NOVITUS DEON ONLINE

Nowy produkt

Wysyłka w 24H

2 767,50 zł Zawiera podatek

Więcej informacji

Możliwości BONO E są ogromne - pomimo jej niewielkich gabarytów.

Drukarka ta - zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów - realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, dzięki wyeliminowaniu równoczesnego zadruku drugiej rolki papieru kopią. Za sprawą takiego rozwiązania nie ma konieczności przechowywania rolek z kopiami przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a ich czytelność po kilku miesiącach bywa znikoma. W tej drukarce kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD (jak w aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy drukarki. Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na drukarce, lub odczytać w standardowym komputerze PC. Z danych tych na komputerze można sporządzać żądane raporty. Dzięki elektronicznej kopii zakładanie i wymiana papieru w mechanizmie drukującym jest znacznie prostsze, niż w dotychczasowych urządzeniach. Dodatkowo zastosowanie mechanizmu drukującego typu „clamshell” powoduje, że ta operacja jest dziecinnie prosta, odbywa się na zasadzie: „wrzuć i pracuj”.

Ten wysokiej jakości mechanizm drukujący, znanej firmy SEIKO, bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty i faktury VAT. Program pracy drukarki inteligentnie zarządza „zagęszczaniem” wszystkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni pomiędzy wydrukami.

Drukarka wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze graficzne. Wyświetlacz operatora ma 132 x 32 piksele a wyświetlacz klienta 132 x 64 piksele. Na wyświetlaczach tych drukarka bardzo dokładnie informuje kasjera o pracy drukarki, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty. Dodatkowo na wyświetlaczu dla klienta drukarka może wyświetlać grafikę lub teksty reklamowe.

SpecyfikacjaModel
Baza Towarowa250 000 PLU
Liczba stawek VAT7
Wyświetlacz klienta
LCD graficzny 132x32 piksele, do 4 linii po 24 znaki.
Informatyczny Nośnik DanychKarta SD NOVITUS
Rabaty, Narzutyprocentowe, kwotowe, do pozycji, do paragonu
Wyświetlaczwielofunkcyjny, graficzny
EurofiskalizacjaMożliwość zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż.
Sterowanie szufladąinterfejs 6V, 12V, 18V, 24V
Wyświetlacz operatoraLCD graficzny 132x64 piksele, do 8 linii po 24 znaki. Wyświetlanie ruchomej grafiki!
ProtokołyTHERMAL, NOVITUS
DrukarkaSEIKO, LTPC 245 termiczny typu "clamshell"
Rolka papieru57 mm szerokość / 60 metrów
Złącza1 x RS232, 1 x USB (B), szuflady, zasilania
Wymiary146 / 145 (190) / 215 mm
Zasilacz zewnętrzny
zasilacz sieciowy 230 / 24V - 1,25A

Novitus Bono E

Novitus Bono E

Novitus Bono E

Novitus Bono E

Novitus Bono E

Novitus Bono E

Produkty Powiązane