MODUŁ MOBILNY KELNER - LICENCJA 1 STANOWISKO

Nowy produkt

Wysyłka w 24H

Moduł Mobilny Kelner to rozwiązanie mobilne działające w środowisku ANDROID [od wersji 4.1]. Współpracuje bezpośrednio z systemem FIS-POS BISTRO.

613,77 zł Zawiera podatek

Więcej informacji

 

MODUŁ MOBILNY KELNER FIS-POS BISTRO

AUTORYZACJA KELNERÓW


Każdy z kelnerów , osób używających system posiada swój unikatowy login oraz hasło w celu autoryzacji swoich czynności na tablecie lub telefonie. Każdy ruch w systemie jest widoczny w systemie źródłowym FIS-POS BISTRO.
 

EDYCJA, ZAPIS RACHUNKU


Każdy rachunek można edytować, zapisywać i dzielić. Rachunek zaakceptowany mobilnie jest zapisywany na danym stoliku jak i wysyłany bezpośrednio do bazy systemu fis-pos bistro. Operacja zatwierdzenia rachunku wyzwala operację drukowania zamówienia na drukarce bonowej w kuchni lub przy stanowisku POS. Możliwość oddzielenia poszczególnych pozycji daje informację do kuchni które pozycje należy przygotować wcześniej a które później.
 

OBSUGA SAL I STOLIKÓW


Nieograniczona ilość sal i stolików do obsługi. Przenoszenie rachunku ze stolika na stolik. Podział rachunku na stoliku. Odpowiednia kolorystyka stolików powiadamia kelnera o realizacji zamówienia na kuchni.  
 

OBSŁUGA DODATKÓW


Obsługa dodatków do produktów. Po wyborze odpowiednich produktów - dodatki pojawiają się w kolorze fioletowym. Dodatkoi mogą być darmowe do produktu, zestawu lub płatne - wybierane z odpowiedniej grupy towarowej.
 

INSTALOWANY NA TABLETACH I TELEFONACH


Moduł Mobilny Kelner działa na wszystkich telefonach i tabletach wyposażonych w system operacyjny ANDROID (od wersji 4.1). Program w zestawie z telefonem SAMSUNG XCOVER 3 tworzy rozwiązanie wodoodporne i niezniszczalne dla obsługi kelnerskiej.
 

POBIERZ


Demo Systemu, Instrukcja , Karta Katologowa
 

ZINTEGROWANY Z SYSTEMEM FIS-POS BISTRO


Moduł współpracuje z systemem FIS-POS BISTRO. Wymienia dane : produkty, dodatki oraz zamówienia. Posiada specjalny algorytm reaktywacji usługi WIFI w przypadku zaniku sieci wifi. Zdalny wydruk na drukarkach kuchennych oraz finalny zdalny wydruk paragonu na drukarkach fiskalnych.