STANOWISKO SYSTEM POS DLA SKLEPU DETALICZNEGO

Nowy produkt

Wysyłka 1-8 DNI

4 918,77 zł Zawiera podatek

Więcej informacji

KOMPUTER DELL OPTIPLEX 740 (POLEASINGOWY) 2GB RAM, DUAL-CORE 2x2.0 GHz, HDD 80GB

Optiplex 740

Komputer Dell OptiPlex 740 jest dobrym wyborem dla klientów celujących w stabilność obrazu oraz wydajność użytkownika końcowego. Firma Dell zwiększa oszczędności dzięki modelowi OptiPlex 740 przez dłuższy cykl życia produktu oraz sprawdzone standardy branżowe, takie jak ASF 2.0, TPM 1.2 oraz RAID. Dzięki obsłudze nowych procesorów AMD Business Class o długim cyklu życia komputer OptiPlex 740 zapewnia maksymalną wydajność, zarządzalność i stabilność przez wiele lat. Uproszczona obsługa komputera stacjonarnego dzięki komputerowi OptiPlex 740.

+

MONITOR 17 CALOWY [ DELL lub HP lub INNY ]

Monitor Philips 170B7

 

+

SZUFLADA KASOWA CWY1 [POLEASINGOWA] 335mm x 368mm x 92mm

Szuflada Kasowa CWY1

Mała szuflada CWY1 posiada regulowane przedziały na banknoty. Wykonana z wysokiej jakości materiałów o wyjątkowej trwałości oraz niska cena decydują o atrakcyjności modelu.

+

CZYTNIK KODÓW KRESKOWYCH MD 2250 [POLEASINGOWY]

Czytnik Kodów Kreskowych MD 2250

ACLAS MD2250AT+ jest estetycznie wykonanym laserowym czytnikiem dalekiego zasięgu (long range). Duży zakres odczytu kodów kreskowych poszerza obszar możliwych zastosowań – od punktu sprzedaży po magazyn.< /br> Pracę z czytnikiem ułatwiają sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna odczytu kodu i automatyczne wzbudzanie. Podstawka stanowi wyposażenie standardowe. Norma szczelności IP52 i odporność na upadek z wysokości 4m świadczą o dobrym spasowaniu materiałów i trwałości obudowy.

+

DRUKARKA FISKALNA [INNOVA PROFIT EJ - NOWA lub INNA NOWA]

FIS-POS System do Sklepu

FIS-POS - SYSTEM SPRZEDAŻY , KASOWY !!!

FIS-POS System do Sklepu

FIS-POS jest to system kasowy, który odpowiada za sprzedaż i obsługę klienta w sklepach detalicznych i punktach handlowych. Może również obsługiwać stoiska tradycyjne i targowe. Interfejs aplikacji jest przystosowany do obsługi stacji kasowych zarówno dotykowych jak i konwencjonalnych. System ściśle współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak czytniki kodów kreskowych, drukarki fiskalne i wagi elektroniczne zapewniając tym samym kompleksową obsługę. FIS-POS umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży w tym paragony i faktury Vat, pozwala na przypisywanie kilku form płatności do jednej sprzedaży. System daje możliwość sprzedaży w kilku walutach, udzielania rabatów, obsługi kart lojalnościowych, generuje raporty kasowe. Dużą zaletą jest integracja aplikacji z modułem płatności rachunków i doładowań GSM co pozwala na szybszą i sprawniejszą obsługę klientów.

 

GWARANCJA 12 MIESIĘCY NA CAŁY POLEASINGOWY SPRZĘT.

Produkty Powiązane