FISKALNA PROFIT EJ + SYSTEM FIS-POS BISTRO

Nowy produkt

Wysyłka 1-8 DNI

2 999,00 zł Zawiera podatek

Więcej informacji

 

Drukarka Fiskalna INNOVA PROFIT EJ to najnowszy model znanej i bardzo cenionej przez klientów drukarki fiskalnej przeznaczonej do małych i średnich sklepów oraz gastronomii. W najnowszym modelu zdecydowanie przyśpieszono prędkość wydruku (25 linii/s), udostępniono zmianę kontrastu wyświetlacza oraz zmianę napięcia szuflady poprzez menu drukarki. Zastosowano mechanizm drukujący szybkiego załadunku papieru typu „easy loading” co jest niespotykane w tym segmencie drukarek fiskalnych. Dodatkowo pojemnik na papier umożliwia stosowanie rolek papieru nawet do 70 metrów długości. Kolejnym ważnym elementem drukarki INNOVA PROFIT EJ wyróżniającym ją spośród konkurencji jest zastosowanie zupełnie nowej technologii pozwalającej na pracę pomimo awarii zasilania wewnętrznego. Drukarka przystosowana jest do pracy w walucie EURO i występuje wyłącznie z modułem kopii elektronicznej INNOVA EJ.

SpecyfikacjaModel
Baza Towarowa120 000 PLU
Liczba stawek VAT7
Wyświetlacz:
operatora: alfanumeryczny 2 linie po 20 znaków
klienta: LED 8 cyfr lub alfanumeryczny VFD 2x20
Informatyczny Nośnik DanychKarta SD/SDHC
Rabaty, Narzutyprocentowe, kwotowe, do pozycji, do paragonu
Sterowanie szufladąinterfejs 6V, 12V, 24V
ProtokołyTHERMAL
Drukarkatermiczny firmy APS , 25 lini /s
Rolka papieru57 mm szerokość / 30 metrów
Złącza1 x RS232, 1 x USB (B), szuflady, zasilania
Zasilacz zewnętrzny230V / 24V

 

 

Profit EJ

+

FIS-POS BISTRO

SYSTEM FIS-POS BISTRO - system do gastronomii !!

Intuicyjny, wielofunkcyjny program do obsługi punktów gastronomicznych. Oparty jest na interfejsie graficznym co ułatwia i usprawnia obsługę klienta. Dedykowany do sprzedaży za pomocą dotyku, ale jest także możliwość standardowej obsługi myszką. Dużą zaletą jest takie rozmieszczenie poszczególnych modułów, które czyni go przystępnym i ergonomicznym. Łącząc się z programem zapleczowym FIS wymienia dane dotyczące sprzedaży, towarów, produkcji i użytkowników. Może działać w dwóch trybach: samodzielnym (szybka sprzedaż) i zintegrowanym (wymieniając dane z FIS) co pozwala na prowadzenie sprzedaży w przypadku braku połączenia z zapleczem.

 

Pobierz Opis Systemu FIS-POS BISTRO

Pobierz Demo FIS-POS BISTRO

 

 

 

 

 

 

 

 

Banner 1

Wpływ na upłynnienie obsługi poprzez przyjazny i intuicyjny interfejs:

 

Wybór grupy na przednim panelu, następnie rozwijające się produkty z prawej strony czynią go programem intuicyjnym. Szybki wybór formy płatności i druk paragonu czyni go programem przystosowanym również do miejsc o dużym natężeniu ruchu (stołówki, firmowe jadalnie). Program może być instalowany na tabletach (bonownikach kelnerskich), dzięki czemu osoba obsługująca dany stolik może wydrukować zamówienie na kuchni bezpośrednio po zatwierdzeniu otwartego rachunku przy stoliku. Powoduje to optymalizację czasu pomiędzy złożeniem zamówienia a realizacją zamówienia na kuchni.

 

 

Produkty Powiązane