Zobacz większą

STANOWISKO SYSTEM POS DLA GASTRONOMII

Nowy produkt

Wysyłka 1-8 DNI

4 999,00 zł Zawiera podatek

Arkusz danych

Procesor2-RDZENIOWY ATOM
Pamięć RAM2 GB
Technologia DotykowaUltradźwiękowa
KolorCzarny

Więcej informacji

Kompletny zestaw (sprzęt i oprogramowanie) dla gastronomii


Optiplex 740

KOMPUTER DELL OPTIPLEX 740 (POLEASINGOWY)

2GB RAM, DUAL-CORE 2x2.0 GHz, HDD 80GB


Komputer Dell OptiPlex 740 jest dobrym wyborem dla klientów celujšcych w stabilnoć obrazu oraz wydajnoć użytkownika końcowego. Firma Dell zwiększa oszczędnoci dzięki modelowi OptiPlex 740 przez dłuższy cykl życia produktu oraz sprawdzone standardy branżowe, takie jak ASF 2.0, TPM 1.2 oraz RAID. Dzięki obsłudze nowych procesorów AMD Business Class o długim cyklu życia komputer OptiPlex 740 zapewnia maksymalnš wydajnoć, zarzšdzalnoć i stabilnoć przez wiele lat. Uproszczona obsługa komputera stacjonarnego dzięki komputerowi OptiPlex 740.

plus.png
Monitor ELO 1509

MONITOR 15 CALOWY ELO 1509L [NOWY]


plus.png
Szuflada Kasowa CWY1

SZUFLADA KASOWA CWY1 [POLEASINGOWA]

335mm x 368mm x 92mm


Mała szuflada CWY1 posiada regulowane przedziały na banknoty. Wykonana z wysokiej jakoci materiałów o wyjštkowej trwałoci oraz niska cena decydujš o atrakcyjnoci modelu.

plus.png
FIS-POS System do Sklepu

DRUKARKA FISKALNA [INNOVA PROFIT EJ - NOWA lub INNA NOWA]


plus.png
FIS-POS System do Sklepu

FIS-POS - BISTRO - SYSTEM - PROGRAM DO GASTRONOMII !


System do gastronomii FIS-POS BISTRO to intuicyjny, wielofunkcyjny system do obsługi punktów gastronomicznych. Oparty jest na interfejsie graficznym co ułatwia i usprawnia obsługę klienta. Dedykowany do sprzedaży za pomocš dotyku, ale jest także możliwość standardowej obsługi myszkš. Dużš zaletš jest takie rozmieszczenie poszczególnych modułów, które czyni go przystępnym i ergonomicznym. Łšczšc się z programem zapleczowym FIS wymienia dane dotyczce sprzedaży, towarów, produkcji i użytkowników.

Może działać w dwóch trybach: samodzielnym (szybka sprzedaż) i zintegrowanym (wymieniajšc dane z FIS) co pozwala na prowadzenie sprzedaży w przypadku braku połšczenia z zapleczem.

FIS-POS System do Sklepu

GWARANCJA 12 MIESIĘCY NA CAŁY POLEASINGOWY SPRZĘT.

Produkty Powiązane