SYSTEM DLA GASTRONOMII - PROGRAM DLA RESTAURACJI

Nowy produkt

Wysyłka w 24H

Moduły: Sprzedaż Dotykowa, Współpaca z wagami, urzadzeniami fiskalnymi, Raporty fiskalne i systemowe, Rabatowanie, Uprawnienia, Komunikacja z kuchnia.

1 045,50 zł Zawiera podatek

Więcej informacji

System dla gastronomii - Oprogramowanie do restauracji.
Intuicyjny, wielofunkcyjny system do gastronomii. Oprogramowanie do gastronomii oparte jest na interfejsie graficznym co ułatwia i usprawnia obsługę klienta. Dedykowany do sprzedaży za pomocą dotyku, ale jest także możliwość standardowej obsługi myszką. Dużą zaletą jest takie rozmieszczenie poszczególnych modułów, które czyni go przystępnym i ergonomicznym. Łącząc się z programem zapleczowym FIS wymienia dane dotyczące sprzedaży, towarów, produkcji i użytkowników. Może działać w dwóch trybach: samodzielnym (szybka sprzedaż) i zintegrowanym (wymieniając dane z FIS) co pozwala na prowadzenie sprzedaży w przypadku braku połączenia z zapleczem.

 

Pobierz Opis Systemu FIS-POS BISTRO

Pobierz Demo FIS-POS BISTRO

 

 

 

 

 

 

 

 

Banner 1

Wpływ na upłynnienie obsługi poprzez przyjazny i intuicyjny interfejs:

 

Wybór grupy na przednim panelu, następnie rozwijające się produkty z prawej strony czynią go programem intuicyjnym. Szybki wybór formy płatności i druk paragonu czyni go programem przystosowanym również do miejsc o dużym natężeniu ruchu (stołówki, firmowe jadalnie). Program może być instalowany na tabletach (bonownikach kelnerskich), dzięki czemu osoba obsługująca dany stolik może wydrukować zamówienie na kuchni bezpośrednio po zatwierdzeniu otwartego rachunku przy stoliku. Powoduje to optymalizację czasu pomiędzy złożeniem zamówienia a realizacją zamówienia na kuchni.

 

 

Usprawnienie komunikacji na linii obsługa-kuchnia poprzez zastosowanie systemów drukowania bonów z zamówieniami

System wraz z odpowiednim doborem sprzętu: terminalem dotykowym i drukarką paragonową na kuchni daje rozwiązanie zastosowania komunikacji między salą sprzedażową a zapleczem. Wydruk zamówienia (rachunku otwartego) jest możliwy z poziomu tabletu kelnerskiego jak i stoiska sprzedażowego.

 

 

 

Zaimplementowane funkcjonalności takie jak podział grup asortymentowych na daną drukarkę bonową daje możliwość szybkiego wydruku jednego zamówienia w kilku miejscach w danym lokalu. Pozwala to na zminimalizowanie prób kradzieży oraz manipulacji zamówieniami przez pracowników.
 


 

 

 

Film Fis-Pos Bistro