SYSTEM DLA GASTRONOMII - PROGRAM DLA RESTAURACJI

Nowy produkt

Wysyłka w 24H

Moduły: Sprzedaż Dotykowa, Współpaca z wagami, urzadzeniami fiskalnymi, Raporty fiskalne i systemowe, Rabatowanie, Uprawnienia, Komunikacja z kuchnia.

1 045,50 zł Zawiera podatek

Więcej informacji

 

OPROGRAMOWANIE DLA GASTRONOMII FIS-POS BISTRO

 

OBSŁUGA DOTYKOWA


Wybór grupy na przednim panelu, następnie rozwijające się produkty z prawej strony czynią go programem intuicyjnym. Szybki wybór formy płatności i druk paragonu czyni go programem przystosowanym również do miejsc o dużym natężeniu ruchu (stołówki, firmowe jadalnie). Program może być instalowany na tabletach (bonownikach kelnerskich), dzięki czemu osoba obsługująca dany stolik może wydrukować zamówienie na kuchni bezpośrednio po zatwierdzeniu otwartego rachunku przy stoliku. Powoduje to optymalizację czasu pomiędzy złożeniem zamówienia a realizacją zamówienia na kuchni.

 

 

NA MIEJSCU, NA WYNOS, Z DOSTAWĄ DO DOMU


Każdy rachunek otwarty możemy przypisać do konkretnego zamówienia, stolika lub też zrealizować sprzedaż na wynos. Dodatkowo przy udziale modułu autoryzacji kierowców - raportujemy rzeczywiste dane : który kierowca, jakie miejsce dostawy oraz dokładne rozliczenie gotówki.
 

OTWARTE RACHUNKI


Każdy otwarty rachunek może być przypisany do tabeli OTWARTE RACHUNKI jak i również przypisany do danego stolika. System posiada dwie niezależne formy obsługi klienta w systemie. 
 

WSPÓŁPRACA Z URZĄDZENIAMI


Oprogramowanie współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, wagami elektronicznymi (automatyczny import z wagi), czytnikami kart magnetycznych jak i wyświetlaczami VFD dla klientów. Dodatkowo FIS-POS BISTRO jest zintegrowany z czytnikami kart płatniczych w tym eService, Polcard i PeP.
 

REJESTRACJA CZASU PRACY UŻYTKOWNIKÓW


Użytkownik pracujący na systemie, w tym kelnerzy, kucharze - mogą rejestrować się w systemie za pomocą karty MSR, karty z kodem kreskowym lub też poprzez wpisanie kodu PIN. Pełne raportowanie osób pracujących [wyjścia;wejścia]
 

DRUKOWANIE BILETÓW W CENIE SYSTEMU


Funkcjonalnośc umożliwia konfigurację oraz wydruk finalnego biletu dla klientów. Możliwość dołączenia swojego LOGO. Znaczniki na produktach - do któych bilet drukuje się automatycznie.
 

Produkty Powiązane