STANOWISKO MOBILNE EASY POS DLA GASTRONOMII

Nowy produkt

Wysyłka 1-8 DNI

4 918,77 zł Zawiera podatek

Arkusz danych

Procesor2-RDZENIOWY ATOM
Dysk Twardy64 GB SSD
Pamięć RAM2 GB
Technologia DotykowaPojemnościowa
KolorBiały

Więcej informacji

Stanowisko mobilne dla gastronomii - bez kosztów miesięcznych !


Optiplex 740

TABLET HP PAVILION X2

2GB RAM, INTEL ATOM Z3736F , SSD 64GB


HP Pavilion x2 10-N010NW to laptop 2w1 z dotykową matrycą o wielkości 10.1 cali. Dzięki obracanemu ekranowi możliwe jest interaktywne pokazywanie prezentacji, dokumentów czy zdjęć. Ten rozłączany komputer łączy w sobie mobilność tabletu i funkcjonalność notebooka. Wytrzymały akumulator zapewnia długi czas pracy urządzenia. Laptop cechuje się takimi funkcjami jak procesor Intel Atom, 2 GB RAM, rozdzielczością 1280 x 800 pikseli i pojemnością dysku SSD równą 64 GB.
Stojak US-2002

STOJAK 10 CALOWY AIDATA US-2002

Mocny sprężynowy uchwyt z regulacja od 15,7 / 19cm Widok z możliwością regulacji kąta Lekki i przenośny / łatwy w montażu

 


 

Drukarka Fiskalna Posnet Trio

DRUKARKA FISKALNA POSNET TRIO


Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS.

 

FIS-POS System do Sklepu

FIS-POS - BISTRO - SYSTEM - PROGRAM DO GASTRONOMII !


System do gastronomii FIS-POS BISTRO to intuicyjny, wielofunkcyjny system do obsługi punktów gastronomicznych. Oparty jest na interfejsie graficznym co ułatwia i usprawnia obsługę klienta. Dedykowany do sprzedaży za pomocš dotyku, ale jest także możliwość standardowej obsługi myszkš. Dużš zaletš jest takie rozmieszczenie poszczególnych modułów, które czyni go przystępnym i ergonomicznym. Łšczšc się z programem zapleczowym FIS wymienia dane dotyczce sprzedaży, towarów, produkcji i użytkowników.

Może działać w dwóch trybach: samodzielnym (szybka sprzedaż) i zintegrowanym (wymieniajšc dane z FIS) co pozwala na prowadzenie sprzedaży w przypadku braku połšczenia z zapleczem.

FIS-POS System do Sklepu

SPRZĘT NOWY - GWARANCJA 12 MIESIĘCY

Produkty Powiązane