ZESTAW POS LIGHT GASTRONOMIA

Nowy produkt

Wysyłka 1-8 DNI

Tablet Kiano X3 HD, Drukarka Fiskalna Posnet TRIO, Windows 10, Oprogramowanie FIS-POS BISTRO

5 535,00 zł Zawiera podatek

Arkusz danych

Procesor2-RDZENIOWY ATOM
Dysk Twardy32 GB SSD
Pamięć RAM4 GB
Technologia DotykowaPojemnościowa
KolorCzarny

Więcej informacji

Kompletny zestaw dotykowy - sprzęt dla sklepów i gastronomii


Optiplex 740

TABLET KIANO 2GB RAM, SSD 32GB


Kiano Intelect X3 HD ma 10,1-calowy ekran dotykowy klasy IPS (a więc o szerokich kątach widzenia) o rozdzielczości HD (1280 x 800 pikseli). Sercem tabletu jest procesor Intel Atom x5-Z8350. Jest to czterordzeniowa jednostka wytwarzana w 14 nm procesie technologicznym, która pracuje z zegarem 1,44 GHz (który w razie potrzeby może zostać zwiększony do 1,92 GHz). Układ ma także 2 MB wbudowanej pamięci podręcznej drugiego poziomuKomputer 

Monitor ELO 1509

DRUKARKA FISKALNA POSNET TRIO


Drukarka nowych możliwości

Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS.

 

 

FIS-POS System do Sklepu 
 
FIS-POS System do Sklepu

FIS-POS - BISTRO - SYSTEM - PROGRAM DO GASTRONOMII !


System do gastronomii FIS-POS BISTRO to intuicyjny, wielofunkcyjny system do obsługi punktów gastronomicznych. Oparty jest na interfejsie graficznym co ułatwia i usprawnia obsługę klienta. Dedykowany do sprzedaży za pomocą dotyku, ale jest także możliwość standardowej obsługi myszką. Dużą zaletą jest takie rozmieszczenie poszczególnych modułów, które czyni go przystępnym i ergonomicznym. Łącząc się z programem zapleczowym FIS wymienia dane dotyczce sprzedaży, towarów, produkcji i użytkowników.

Może działać w dwóch trybach: samodzielnym (szybka sprzedaż) i zintegrowanym (wymieniajšc dane z FIS) co pozwala na prowadzenie sprzedaży w przypadku braku połšczenia z zapleczem.

FIS-POS System do Sklepu
GWARANCJA 12 MIESIĘCY NA CAŁY SPRZĘT.

Produkty Powiązane