ZESTAW POS LIGHT DETAL

Nowy produkt

Wysyłka 1-8 DNI

Tablet Kiano X3 HD, Drukarka Fiskalna Posnet TRIO, Windows 10, System Kasowy FIS-POS

5 535,00 zł Zawiera podatek

Arkusz danych

Procesor2-RDZENIOWY ATOM
Dysk Twardy32 GB SSD
Pamięć RAM4 GB
Technologia DotykowaPojemnościowa
KolorCzarny

Więcej informacji

Kompletny zestaw dotykowy - oprogramowanie i sprzęt dla sklepów


Optiplex 740

TABLET KIANO 4GB RAM, SSD 32GB


Kiano Intelect X3 HD ma 10,1-calowy ekran dotykowy klasy IPS (a więc o szerokich kątach widzenia) o rozdzielczości HD (1280 x 800 pikseli). Sercem tabletu jest procesor Intel Atom x5-Z8350. Jest to czterordzeniowa jednostka wytwarzana w 14 nm procesie technologicznym, która pracuje z zegarem 1,44 GHz (który w razie potrzeby może zostać zwiększony do 1,92 GHz). Układ ma także 2 MB wbudowanej pamięci podręcznej drugiego poziomuKomputer 

Monitor ELO 1509

DRUKARKA FISKALNA POSNET TRIO


Drukarka nowych możliwości

Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS.

 

 

FIS-POS System do Sklepu 
 
FIS-POS System do Sklepu

FIS-POS - SYSTEM KASOWY DO SKLEPU DETALICZNEGO 


FIS-POS jest to system kasowy, który odpowiada za sprzedaż i obsługę klienta w sklepach detalicznych i punktach handlowych. Może również obsługiwać stoiska tradycyjne i targowe. Interfejs aplikacji jest przystosowany do obsługi stacji kasowych zarówno dotykowych jak i konwencjonalnych. System ściśle współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak czytniki kodów kreskowych, drukarki fiskalne i wagi elektroniczne zapewniając tym samym kompleksową obsługę.

Może działać w dwóch trybach: samodzielnym (szybka sprzedaż) i zintegrowanym (wymieniajšc dane z FIS) co pozwala na prowadzenie sprzedaży w przypadku braku połšczenia z zapleczem.

FIS-POS System do Sklepu
GWARANCJA 12 MIESIĘCY NA CAŁY SPRZĘT.

Produkty Powiązane