FIS-POS FASHION - LICENCJA 1 STANOWISKO

Nowy produkt

Wysyłka w 24H

Moduly: Szybka Sprzedaz -dotykowa lub klawiaturowa. Rabatowanie, Raporty fiskalne i generowane, uprawnienia, wspolpraca z urzadzeniami fiskalnymi i wagami.

1 228,77 zł Zawiera podatek

Więcej informacji

FIS-POS BOX

FIS-POS FASHION jest to system kasowy, który odpowiada za sprzedaż i obsługę klienta w sklepach detalicznych odzieżowych i wielobranżowych punktach usługowych. Może również obsługiwać stoiska tradycyjne i targowe. Interfejs aplikacji jest przystosowany do obsługi stacji kasowych zarówno dotykowych jak i konwencjonalnych. System ściśle współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak czytniki kodów kreskowych, drukarki fiskalne i wagi elektroniczne zapewniając tym samym kompleksową obsługę.

 

FIS-POS FASHIONumożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży w tym paragony i faktury Vat, pozwala na przypisywanie kilku form płatności do jednej sprzedaży. System daje możliwość sprzedaży w kilku walutach, udzielania rabatów, obsługi kart lojalnościowych, generuje raporty kasowe. Dużą zaletą jest integracja aplikacji z modułem płatności rachunków i doładowań GSM co pozwala na szybszą i sprawniejszą obsługę klientów. 

 pobierz Opis SystemuPobierz Demo FIS-POS GASTROnomia

 

 

 

 

 

 

System może być zainstalowany na systemach : WINDOWS (x86, x64) i LINUX (x86, x64). Interfejs aplikacji jest modyfikowalny i konfigurowalny. Kolorystyka oparta na wyborze "skórek" pozwala dostosować klientom program do swoich potrzeb wizualnych.

FIS-POS FILM

 

 

FIS-POS BISTRO 1

Front systemu – ekran ogólny – prosty i intuicyjny

 

FIS-POS 2

Szybki menu - raporty zmiany, dobowy, okresowe, podgląd paragonów + stan kasy

 

FIS-POS 3

Ustawienia systemu - pełna konfiguracja systemu

 

FIS-POS

Zdjęcia produktów - wybór z obrazka - możliwość załączania własnych zdjęć pod produkty

Produkty Powiązane