TERMINAL DOTYKOWY POS HISENSE HK570E

Nowy produkt

Wysyłka 1-8 DNI

Procesor Intel Celeron J1900 2.0 GHz, 4GB RAM, Technologia Dotykowa Pojemnościowa, 15 calowy ekran, 7 x USB , 3 x RS232, 1 x VGA, 1 x ETHERNET, 1 x AUDIO

4 305,00 zł Zawiera podatek

Arkusz danych

Procesor2-RDZENIOWY ATOM
Dysk Twardy32 GB SSD
Pamięć RAM2 GB
Technologia DotykowaPojemnościowa
KolorBiały
ChipsetIntel HM 76
Karta GraficznaINTEL HD Graphics 4000 core
Porty Szeregowe RS-2321
Porty USB2
Waga2
Współpraca z OSWindows XP, 7, Posready 7, Windows 10, Linux

Więcej informacji

a chłodzenie odpowiada wydajny układ termodynamiczny, który za pomocą termopada błyskawicznie odprowadza ciepło procesora do aluminiowej obudowy terminala. Dzięki temu model HK570E jest zdolny do pracy w wyższych temperaturach otoczenia. Metalowa obudowa zapewnia również dużą odporność mechaniczną na uszkodzenia i odkształcenia. Korpus urządzenia można odkręcić od podstawy i zainstalować np. na ścianie za pomocą akcesoriów VESA. Porty RS232 terminala wyprowadzone są za pomocą gniazd RJ48. W komplecie do każdego terminala HK570 dołączane są trzy ekstendery zakończone złączem DB9 o długości ok. 35 cm. Pojemnościowy ekran dotykowy jest zupełnie odporny na zabrudzenia. Technologia zastosowana w terminalu pozwala na obsługę ekranu przez Operatora zarówno gołymi dłońmi, jak też w rękawiczkach lateksowych lub foliowych.

Jeżeli szukasz terminala zdolnego do pracy w brudnym i nieprzewidywalnym otoczeniu, to zalecamy stosowanie modelu HK570E. Opcjonalne akcesoria (czytnik kart magnetycznych, czytnik biometryczny, czytnik NFC) poszerzają zakres zastosowań tego modelu.

Typowe zastosowania: stanowiska kasjerskie (POS), pulpity sterownicze (HMI).

 

Produkty Powiązane